Aktīvā atpūta | Pakruojo dvaras

Aktīvā atpūta

Malūno kino teatras

Penktadienio ir šeštadienio vakarais dvaro vėjo malūno kino teatre sukasi  laiko  patikrinti legendiniai filmai. Patogiai įsitaisykite ant šiaudų prikimšto sėdmaišio ir mėgaukitės filmu žvakių šviesoje.

Filmo žvakių šviesoje kaina: 15 Lt

Dvariško gyvenimo malonumai

Siūlome paįvairinti savo viešnagę didžiausiame Lietuvos dvare ir padaryti ją ypatinga. Jūsų nepaprastam laikui – persirengimas dvariškais kostiumais ir/ar pasidabinimas dvariško kostiumo atributais – pirštinaitėmis, skrybėlaitėmis, delninukėmis, papuošalais (damoms), skėčiais, cilindrais (džentelmenams) ir kt.

Nusikelkite  laiku į baronų fon Roppų laikus ir pasijusti tikrais dvaro ponais!

Dvariško kostiumo nuoma – 60 Lt, atributų – 20 Lt.

Ypatingai progai – ypatinga vieta

Šventė po atviru dangumi dvaro klojimo griuvėsiuose nepaliks abejingų. Kviečiame jaukių pietų ar vakarienės kompanijas iki dešimties žmonių. Dėl pramogos būtina  susitarti iš anksto.

Nuomos kaina: iki 15 žmonių – 500 Lt.

Žvejyba Kruojoje

Pažvejokite nuostabios dvaro gamtos ir istorinių pastatų apsuptyje.

Meškerės nuoma: 10 Lt/val.

Pramogos kalvėje

“Kiekvienas yra savo likimo kalvis”, – moko lietuvių liaudies išmintis. Kalvėje kviečiame nusikalti dvaro monetą kaip talismaną, priviliojantį turtus ir laimės vinį – laimingam gyvenimui!

Dvaro fotografas

Ponų gyvenimo akimirkas kadaise amžines senovinis dumplinis fotoaparatas vėl pasiruošęs darbui. Prieš 160 metų naudotu būdu ir dabar atvaizdus fiksuoja nuotraukose, kurios atrodo kaip darytos senų senovėje. Tokia nuotrauka – lyg meno kūrinys, vienetinė ir nepakartojama.

Vienos nuotraukos kaina – 15 Lt.

Call Aizvērt
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055