Lepinančio poilsio pasiūlymai | Pakruojo dvaras

Lepinančio poilsio pasiūlymai

LEPINANTIS POILSIS GAMTOS APSUPTAME DVARE

Mylistos! Tokio lepinančio, išskirtinio dėmesiu ir privačiu pabuvimu dviese ar su šeima laiko dar nesate tikrai apturėję! Pusryčiai, pietūs ir vakarienė į kambarius, privatūs užsiėmimai tik dviese, laikantis visų saugumo reikalavimų - leis dvare pasijusti lyg "nešiojamiems ant rankų". O kur dar supanti nuostabi gamta, didinga ramybė ir dvariškos patirtys...

.

Atvykus dvaran ilsėtis savaitgaliais jūsų laukia: 
 • autentiškas Malūnininko namo viešbutis ant upės kranto, atokiai nuo miesto šurmulio, kitų žmonių;
 • ramybė, istorinė dvaro gamta, grynas oras, didžiulės erdvės pasivaikščiojimams; 
 • pasirūpinimas pusryčiais tiesiai į kambarį;
 • soti vakarienė tiesiai į jūsų kambarį; 
 • gydantys masažai pavargusioms/probleminėms jūsų kūno vietoms atgaivinti;
 • jodinėjimas žirgais tik dviese/su šeima (1 val. jodinėjimo žirgais – 30 Eur/asm.); 
 • pasivažinėjimas karieta po dvarą tik dviese/su šeima (30 min. pasivažinėjimas karieta – 30 Eur);
 • plaukiojimas valtimi po šalia esančią upę (kreiptis į Malūnininko namo viešbučio administraciją); 
 • pasivažinėjimas senoviniais dviračiais po dvarą ir jo apylinkes (kreiptis į Malūnininko namo viešbučio administraciją). 

Taip pat savaitgalį yra galimybė: 

 • užsukti pas savo dirbtuvėse kuriančius amatininkus – vėlėją, siuvėją, keramikę;
 • užeiti į Panoptikumą (Keistenybių kabinetą) ir jo krautuvėlę;
 • apsilankyti Aptiekoje, kur iš Aptiekoriaus žmonos bus galima įsigyti šildančios kavos, arbatos ir/ar aromatingų vaistų, tinktūrų išsinešti;

Jau sukomplektuoti IŠSKIRTINIO POILSIO pasiūlymai su nakvyne, laikantis visų saugumo reikalavimų:

.

 • Nakvynė Malūnininko namo viešbutyje dviems su pusryčiais (pusryčiai pristatomi į numerį) ir 1 val. trukmės viso kūno gydomaisiais masažais (probleminėms kūno vietoms) kiekvienam – 149 Eur. DOVANA – daugkartinės apsauginės, vardinės Pakruojo dvaro kaukės!

 • Nakvynė Malūnininko namo viešbutyje dviems su pusryčiais (pusryčiai pristatomi į numerį) 1 val. trukmės viso kūno gydomaisiais masažais (probleminėms kūno vietoms) kiekvienam ir sočia vakariene (pristatoma į numerį) – 179 Eur. DOVANA – daugkartinės apsauginės, vardinės Pakruojo dvaro kaukės!

 • Nakvynė Malūnininko namo viešbutyje dviems su pusryčiais (pusryčiai pristatomi į numerį) 1 val. trukmės jodinėjimu žirgais kiekvienam, sočia vakariene (pristatoma į numerį) ir privačiu kino seansu – 179 Eur. DOVANA – daugkartinės apsauginės, vardinės Pakruojo dvaro kaukės!

​Daugiau apie gydomuosius masažus: tai viena iš masažo rūšių, kurios tikslas yra gydyti įvairias ligas, atkurti bei normalizuoti pažeistas organizmo funkcijas. Gydomasis masažas atnaujina sutrikusios organizmo dalies funkcionavimą, t.y. pašalina skausmą ir raumenų nuovargį, įtampą, pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, atpalaiduoja spazmus, atkuria sąnarių judrumą. Net trumpalaikis masažas atstato organizmą, pašalina pieno rūgštį iš raumenų, kelia bendrą organizmo tonusą ir audinių elastingumą. Gydomasis masažas taikomas esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, plokščiapėdystei, sergant stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo organų, virškinimo organų ligomis, centrinės ir periferinės nervų sistemos bei judamojo aparato ligomis, esant galvos skausmams, taip pat esant padidintam jautrumui, miego sutrikimams, esant stresui, sergant urologinėmis, ginekologinėmis ligomis, po operacijų, traumų, sporto medicinoje ir kt., o profilaktiškai rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.

Dvare gydomuosius masažus atlieka sertifikuotos kineziterapeutės. 

.

SVARBU: užeiti pas amatininkus, į dvaro Panoptikumą, Aptieką, jodinėti žirgais, važiuoti karieta, žiūrėti filmą autentiškame vėjo malūne gali ne daugiau nei vienos šeimos nariai vienu metu.

.

Būkime sveiki kūnu, siela ir mintimis bei saugokime vieni kitus!

.

PASIŪLYMAI GALIOJA TIK SAVAITGALĮ VISĄ LAPKRITĮ, JŲ REZERVACIJA: hotel@pilys-dvarai.lt arba 865749700. 

SVARBU! Pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės priimtus nutarimus ir visuotinai paskelbtą karantiną, atvykus dvaran ir jo viešbučius, reikia dėvėti burnos ir nosies dangalus visose uždarose ir atvirose erdvėse. Žinoma, reikia nepamiršti kosijimo ir čiaudėjimo etiketo bei laikytis saugaus atstumo.

Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055