Konferencijų salės nuoma Pakruojo dvare

Istorinio žavesio kupinas Pakruojo dvaras – puiki vieta jūsų konferencijai ar kitam renginiui. Konferencijų salės nuoma dvare patenkins net didžiausius lūkesčius. Siūlome įvairias erdves renginiams pagal Jūsų poreikius: Baltoji pokylių salė, Vandens malūnas ar Ovalioji (Kolonų) salė taps idealia vieta bet kokiai progai.  

Erdvios ir modernia įranga aprūpintos mūsų patalpos yra paruoštos įvairiems renginiams – ne tik konferencijoms, bet ir įmonių šventėms, seminarams ar komandos formavimo užsiėmimams. 

Pakruojo dvaras sukurs nepakartojamą aplinką visiems Jūsų renginiams kvapą gniaužiančios lietuviškos gamtos ir klasicistinio stiliaus architektūros fone. Vaizdinga aplinka įkvepia mokymuisi bei suteikia daug galimybių laisvalaikiui ir poilsiui, todėl po renginio galėsite čia pat atsikvėpti, papietauti ar pavakarieniauti, o tai pagerins bendrą Jūsų renginio dalyvių patirtį. 

Mūsų atsidavusi komanda užtikrins, kad renginio pasirengimas vyktų sklandžiai. Nuo garso ir vaizdo įrangos iki maitinimo paslaugų – pasirūpinsime kiekviena smulkmena, kad pas mus praleistas laikas visiems būtų įsimintinas. Nesvarbu, rengiate nedidelį verslo susibūrimą ar didelio masto renginį, Pakruojo dvaro salės konferencijai – tai tobulas elegancijos ir funkcionalumo derinys. 

Palepinkite savo svečius nepamirštamu renginiu autentiškoje aplinkoje. Jeigu domina konferencijų salės nuoma ar turite kitų klausimų, susisiekite jau dabar:

  • Kreiptis el. paštu:
    renginiai@pakruojo-dvaras.lt
  • Telefonu:
    +37061812298