FOTOGRAFAS | Pakruojo dvaras

FOTOGRAFAS

Esate maloniai kviečiami savo įsimintinas akimirkas XIX a. dvare įamžinti nuotraukose lyg iš to meto - tai padaryti padės dvaro fotografas. Jis ne tik leis išvysti nekasdienį akiai fotografavimo procesą, tačiau ir daugiau papasakos apie to meto fotografiją ir kaip gimsta senovinė nuotrauka. Prieš fotosesiją galite užsukti į dvaro kostiuminę pasidabinti to meto rūbais ar bent aksesuaru, kad aplink sklandytų tikrai dvariška nuotaika. 

.

Vienas įdomiausių fotografavimo būdų – momentinė vienetinė fotografija senoviniu fotoaparatu, dar vadinama PENKIAMINUTE. Žmogus nufotografuojamas senoviniu fotoaparatu, tiesiai į fotopopierių, kuris iš karto ryškinamas senuoju būdu, gaunant vienetinę nuotrauką. Fotomedžiagų jautrumas šviesai yra nedidelis, todėl šis procesas reikalauja susikaupimo - žmonėms fotografavimo metu reikia ramiai sėdėti ar stovėti iki 30 sekundžių, priklausomai nuo aplinkos apšvietimo. Kartais ne visi asmenys fotografijose gaunasi ryškūs. Jei proceso metu jie juda, atsakingu metu neišlaiko užfiksuoto pozos – atvaizdo ryškumas dingsta...

Bene labiausiai kvapą gniaužiančios ir jaudinančios 10–15 minučių prasideda tada, kai fotografas „pasislepia“ tamsiame kambarėlyje – savo foto laboratorijoje ir pradeda daryti stebuklus – ryškinti „pagautus“ atvaizdus. Kaskart rezultatas būna naujas ir unikalus.

.

Leiskite sau susugundyti ir nusikelti nespalvotoje "penkminutės" nuotraukoje į XIX amžių - nuotraukas turėsite savo rankose jau po kelių minučių, o tos dienos prisiminimai ir emocijos išliks dar tikrai ilgam!

Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055