Karčiama Traktierius

Mielai kviečiame apsilankyti Pakruojo dvaro karčemoje TRAKTIERIUS, paragauti Šiaurės Lietuvos kulinarinio paveldo patiekalų, naminio, ypatingomis senovinėmis tradicijomis gaminamo, išskirtinio skonio, kelių rūšių vietos regiono alaus, pasimėgauti patiekalais, kurių gamyboje naudojamas alus.

.

Pektadienio ir šeštadienio vakarais nuo 18 val. į jaukią, sočią, gardžią GRILL VAKARIENĘ!

.

Baronas iš dvaro bandos atrinko pačius geriausius gyvulius gausiam vakarienės stalui. Čia jūsų laukia ne tik triušiena, aviena, jautiena, kiauliena, vištiena ir kt. mėsos keptos griliuje, tačiau ir sriuba/troškinys, įvairūs garnyrai (virtos, šviežios, raugintos, marinuotos daržovės), kelių rūšių padažai. Tikriems gurmanams virtuvės šefas pasiūlys ir išskirtinį delikatesą. 

Svetingas ir gardus grill vakarienės stalas laukia kiekvieno - nuo didžiausio mėsos gurmano iki vegano (natūralių daržovių asorti iš paties Aptiekoriaus daržo)!

.

Ir svarbiausia - visko ragaujate, valgote, kiek akys mato ir širdis trokšta!

.

Pradžia: penktadienį ir šeštadienį nuo 18:00 val. karčemoje Traktierius. 

Kaina - 15 Eur asmeniui. Gėrimai į šią kainą nėra įskaičiuoti. 

Būtina išankstinė registracija, staliukų rezervacija: hotel@pilys-dvarai.lt arba telefonu 865749700

 

Surinkus kompnaniją, ne mažesnę nei 20 asmenų, kviečiame ir į abejingų nepaliekančią edukacinę-pramoginę programą su Malūnininku – "Svečiuose pas Malūnininką": http://pakruojo-dvaras.lt/sve%C4%8Diuose-pas-mal%C5%ABninink%C4%85

 

Informacija, užsakymai ir rezervacijos:

Tel.: +370 682 41155 

El. paštu: meniu@pilys-dvarai.lt

 

TRAKTIERIAUS darbo laikas: 

I-IV – 12:00 – 18:00

V  – 12:00 – 22:00

VI – 12:00 – 22:00

VII - 12:00 – 18:00

 

Nuo XIV amžiaus pabaigos Lietuvoje buvo pradėtos steigti karčemos. Jos turėdavo teisę prekiauti alumi, midumi ir degtine. XVI a. duomenimis Lietuvoje buvo 364 alaus karčemos, 40 midaus karčemų, 71 degtinės karčema, 726 kiemai. Jei priskaičiuotume ir nelegalias karčemas, gautume dar didesnius skaičius. Karčemos buvo gausiai lankomos, nes namuose valstiečiai gamintis svaigiųjų gėrimų negalėjo. Karčemos taip pat buvo steigiamos ir prie vienuolynų, didikų valdose, prie dvarų ar miesteliuose.

Call Close
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055