Dvariškas savaitgalis su Gyvuoju muziejumi visai šeimai | Pakruojo dvaras

Dvariškas savaitgalis su Gyvuoju muziejumi visai šeimai

Pirma diena:

 

Nuo 14 val. Svetingos sutiktuvės jaukiame Pakruojo dvaro Malūnininko namo viešbutyje. Suaugusiuosius pavaišinsime barono fon Ropo žolelių gėrimu. Apgyvendinsime šeimyniniame kambaryje.

 

Įsikūrus, pailsėjus, apsipratus, visą šeimynėlę pakviesime į nepaprastą pasivaikščiojimą į Meilės salą. Pasak legendos visos baronų Ropų kartos piršosi savo išrinktosioms būtent šioje saloje. Kaip Meilės simbolį tą pačią naktį į Kruojos upę sužadėtinis  įmesdavo užkalbėtą auksinę monetą santarvei ir turtams privilioti, o sužadėtinė paleisdavo auksinę žuvelę, kad ji saugotų ir globotų būsimą šeimą.
 
Pirmąja dieną Pakruojo dvare užbaigsite vėjo malūno kino teatre.
 

Antra diena:

 

9:00-10:30 val. Svetingosios dvaro gaspadinės pavaišins sočiais ir gardžiais pusryčiais su kvapnia kava ar dvaro Aptiekariaus arbata.

Pasistiprinus ir atgavus jėgas pasiūlysime praleisti tikrą dvarišką dieną!

 

Jojimas – tikra dvariška pramoga! Pasiūlysime užsėsti ant žirgų ir smagiai praleisti laiką su jais, pajodinėti, klausant praktiškų instruktoriaus patarimų ar savarankiškai (30 min. asmeniui).

 

12 val. išlydėsime Jus į tradicinį Pakruojo dvaro renginį Gyvasis muziejus. 

Linksmoji ir žaismingoji dalis  mažiesiems – „Dvariškas ūkis“.

Čia galėsite iki soties pažaisti su ūkio gyventojais, juos paglostyti ar pavaišinti gardžia morka ar duonos riekele. Jūsų dėmesio lauks žirgai, avytės, ožkytės, vištaitės.

 

Šiltuoju metu laiku aplankysite nuostabųjį dvaro Aptiekariaus sodą. Pamatysite kokio gražumo ir didumo užauga dvariški prieskoniai, kokios gardžios ir kvapnios yra Aptiekariaus arbatžolės. Būtent iš jų mūsų darbščiosios gaspadinės gamina ir vaišina svečius gardžiais patiekalais.

Aptarus ir pasidžiaugus linksma diena, galėsite parašyti gražų, šiltą laišką savo artimiesiems tikra žąsies plunksna. Dvaro paštininkas Bonifacas išsiųs jį nurodytu adresu.

 

22 val. Kambario linksmybės, nepamirštant dvariškos ramybės.

Po tokios linksmos dienos visas Dvaras Jums dėkos!
 

Trečia diena:

 

9:00-10:30 val. Gardūs dvariški pusryčiai.

 

Kaina 3 asmenų šeimai: 256 EUR.

 

Papildomi asmenys: 

iki 2 metų nemokamai;

nuo 2 iki 4 metų + 50 EUR;

nuo 4 metų + 73 EUR.

 

Papildomos ekskursijos, SPA procedūros ir pramogos pagal išankstinį susitarimą.

Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055