Dvariškų atradimų savaitgalis

Dvariškų atradimų savaitgalis dviems Pakruojo dvare!

Kai už lango dar ne pavasaris, tačiau jo nuojauta jau čia pat, kviečiame išnaudoti tą puikią nuotaiką ir vis labiau šildančius saulės spindulius – unikaliai dvariškai patirčiai. Tik šį savaitgalį dvariškai ilsėkitės, pramogaukite ir puotaukite, nes paruošėme kai ką išties ypatingo!

Tad šiam savaitgaliui jums paruošėme:
 Svetingą pasitikimą su senovinės receptūros Barono gėrimu;

 1 nakvynę dviems jaukiame Malūnininko namo viešbutyje, dviviečiame kambaryje su pusryčiais (penktadienį arba šeštadienį);

 nusiteikite dar nepažintiems potyriams ir atradimams! Šeštadienį, nuo 11:30 val. dvaras grįžta laiku į XIX a. pab. ir kviečia jus tapti Gyvojo muziejaus dalimi, kur patirsite ir aristokratišką, ir kumečio dalią, istoriją regėsite, liesite, užuosite, būsite dvariško gyvenimo sukūryje!

 šeštadieninę dvarišką maisto puotą sočiojo Grill vakaro metu karčiamoje Traktierius. Čia jūsų lauks pilni stalai įmantriai šefo ruoštų grill patiekalų, kuriais galėsite mėgautis, kiek tik akys matys ir širdis geis!

Tik šį savaitgalį dvariški atradimai dviems Gyvajame muziejuje su nakvyne ir Grill vakariene – 99 Eur!

Šio pasiūlymo vietų skaičius RIBOTAS!

Nespėjus pasinaudoti šiuo pasiūlymu su nakvyne, siūlome atrasti dvarišką gyvenimą Gyvojo muziejaus metu ir sočiai papuotauti Grill vakarienėje tik už 29 Eur/asm.

PASIŪLYMAS GALIOJA TIK 2019 m. vasario 22-23 d.

Rezervacijos priimamo bei daugiau informacijos teiraukitės el. paštu: hotel@pilys-dvarai.lt arba tel. 865749700

 

 

Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055