Bitininkė | Pakruojo dvaras

Bitininkė

Svečiuose pas bitininkę

Nuo ryto iki vakaro triūsiančių bitelių dovanos – klampus medus, spalvingos žiedadulkės, vaškas, bičių duonelė ir pienelis.

Pakruojo dvaro bitininkė papasakos, kaip atsiranda šie ir kiti bičių produktai. Taip pat parodys senovinius avilius bei avilį stikliniu rėmeliu – turėsite unikalią progą iš arčiau pažvelgti į sudėtingą ir griežtai sustyguotą bičių gyvenimą.

Bitininkės paruoštos programos metu sužinosite, kaip senovėje būdavo liejamos žvakės iš vaško. Šį amatą galėsite išbandyti ir patys – tiesa, naudodami naujoviškesnes technologijas. Net nustebsite, kaip lengvai jūsų rankose gimsta vaškiniai angeliukai, ežiukai ir kitos žvakių figūrėlės.

Kol stings žvakės, bitininkė pasiūlys degustaciją. Ragausite skanių ir sveikų bičių produktų: medaus, žiedadulkių ir bičių duonelės. Kad prisimintumėte apsilankymą pas bitininkę, jums bus padovanoti indeliai su ką tik skanautais bičių produktais.

Programos trukmė: iki 1 val.

Kaina: 8 Eur asmeniui (organizuojama surinkus bent 10 asmenų grupei, kitu atveju mokamas minimalus programos mokestis – 80 Eur).

Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055