Šeštadienio grill vakarai

Čia, ne vieną amžių skaičiuojančioje dvaro karčiamoje Traktierius, kur ant sienos kaba net paties Tado Blindos ūsai, dvaro šefas atėjus rudeniui vėl ant griliaus prieš jūsų akis čirškina cielą riebiausią avį, paršiuką ar triušiuką, kurių skoniui atsispirti yra išties sunku. 
.
Žinotina, kad kaip ir įprasta rudenį, Baronas džiaugdamasis derliumi ir dosniausiomis rudens dovanomis, atsidėkodamas už nuoširdų vasaros triūsą, karčiamos gausioms ir gardžioms šeštadienio vakaro puotoms parenka pačią geriausią ūkio avį, negailėdamas ir ypatingo, kad ir iš kito krašto parvežto delikateso. Tad kiekvieną kartą grill vakarienių metu jūsų laukia: kelių rūšių mėsa, įmantriai marinuota ne vieną dieną - nuo kepsnių, suktinukų iki pjausnio tiesiai nuo cielos keptos avies ar paršiuko. O kur dar nepaprastas delikatesas ir kruopščiai dvaro gaspadinių paruoštos daržovės, padažai ir pagardai... Tame dar nuostabiausia žinoti, kad visko galite valgyti tiek, kiek tik akys mato ir širdis trokšta!
.
Tad rezervuokite šeštadienio vakarus šiems ypatingiems įvykiams dvare, kur jaukiai su šeima ir draugais ne tik praleisite laiką, bet ir būsite sotūs, kad net per barzdą varvės!
.
Kada? Kiekvieną šeštadienį nuo 18 val. karčiamoje Traktierius. 
 
Valgyk, kiek tik telpa kaina: 16 €/asm. Į kainą nėra įskaičiuoti gėrimai. 
 
Būtina išankstinė registracija: telefonu +37065749700 arba el. paštu hotel@pilys-dvarai.lt
 
Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055