Vasaros stovykla vaikams

Jei norite, kad Jūsų vaikams vasaros atostogos būtų iš tiesų įsimintinos, jie jas praleistų turiningai ir linksmai, lavintų savo bendravimo įgūdžius, susipažintų su naujais draugais – vasaros stovykla Pakruojo dvare puiki galimybė jiems, juk stovykla vaikams yra puiki proga praplėsti akiratį!

Stovykla vaikams: aktualumas bei akivaizdi nauda

Stovykla vaikams iš tiesų naudinga, o jos vertę kasmet suvokia vis daugiau žmonių, todėl vasarai prasidėjus rasti laisvą vietą bet kurioje stovykloje yra sudėtinga. Stovykla vaikams mėgsta tiek tėvai, tiek patys vaikai, kadangi tai puiki galimybė išmokti kažko naujo, pagilinti savo sugebėjimus bei susipažinti su bendraminčiais.

Stovyklose vaikai mokosi diskutuoti, yra savarankiškesni, labiau savimi pasitiki. Be to, tėvai gerai žino, jog poilsiui skirtas laisvas laikas nėra iššvaistomas veltui. Kadangi specializuotas bei įdomias stovyklas vaikams tėvai užsako dar pavasarį ar net baigiantis žiemai, siūlome iš anksto susipažinti ir kuo anksčiau suderinti stovyklos laiką, kadangi vėliau teks rinktis tik iš to, kas liko.

Stovykla vaikams Pakruojo dvare: jojimo menas – vaikų koordinacijai, geros savijautos gerinimui

Pakruojo dvaras kasmet organizuoja vasaros jojimo stovyklą vaikams "Vasara balne", kurioje mažieji patiria daug nuotykių, susipažįsta su dvaro apylinkėmis, pabūna bendraamžių būryje, leidžia laiką gamtoje bei, žinoma, išmoksta jojimo meno. Jojimo mokykloje instruktoriai moko ne tik jojimo technikos, bet ir skatina sveiką, aktyvų gyvenimo būdą.

Yra ištirta, kad jodinėjimas žirgais turi fizinį, psichologinį, socialinį bei edukacinį poveikį žmogaus organizmui. Jodinėjant gerėja raumenų tonusas, sąnarių judrumas, lavinama pusiausvyra ir koordinacija, lavinama jutimų integracija, todėl hipoterapija – gydomasis jojimas yra naudojamas netgi turintiems judėjimo sutrikimus. Psichologinis bei socialinis žirgų poveikis žmogaus organizmui pasireiškia tuo, kad žirgai yra labai ramūs ir neagresyvūs gyvūnai, taip pat - gan baikštūs, todėl stovykla, kur vaikai mokomi jodinėti ir susidraugauti su žirgais mažuosius taip pat išmoko švelnumo, adekvačiai reikšti savo emocijas. Rūpinantis žirgu yra ugdomas rūpestingumo, savarankiškumo bei atsakomybės jausmas. Mokant užmegzti ryšį su žirgu yra skatinamas bendravimas, vaikai tampa komunikabilesni, atviresni, įgauna pasitikėjimo savimi. Tokia stovykla vaikams itin naudinga.

Stovykla vaikams, kur įdomios edukacinės programos neleidžia nuobodžiauti

Pakruojo dvaras vaikams rengia įvairias edukacines programas, kurių metu vaikai susipažįsta su įdomia istorija bei tradicijomis, ne skaitydami knygas ar darydami namų darbus, o linksmai ir aktyviai leisdami laiką autentiškoje aplinkoje. Pakruojo stovykla vaikams kviečia:

  • susipažinti su dvariško gyvenimo įdomybėmis, kasdienybe bei tradicijomis. Vaikams informacija pateikiama praktiškai, iš arti susipažįstant su dvaro gyvenimu, klausantis įdomių istorijų, o ne sausų faktų, kuriuos paprasta sužinoti tiesiog internete.   
  • Kad stovykla vaikams neprailgtų, priklausomai nuo dominančios srities vaikai gali dalyvauti ir savo galimybes išbandyti kuriant papuošalus, gaminant maistą, apsilankant pas kalvį, kuris moko nusikalti monetas, vinis. Taip pat mažieji gali mokytis kvapų meno, sukurti savo autentišką kvapą.
  • Stovykla yra lanksti, o jos programa gali būti koreguojama jau prasidėjus, atsižvelgiant į dalyvaujančiųjų poreikius, juk susipažįstant su nauja veikla, gali sudominti ir kažkas kita. Mūsų programa prisitaikanti, todėl mažieji, prižiūrimi savo srities profesionalų gali dalyvauti įvairiuose užsiėmimuose ir daugiau laiko skirti kitoms nei iš anksto planuota, veikloms.

Stovykla 2017 m. vasarą vyks:

• I pamaina Liepos 2 d. - Liepos 7 d.

• II pamaina Liepos 9 d. - Liepos 14 d.

• III pamaina Liepos 23 d. – Liepos 28 d.

• IV pamaina Liepos 30 d. – Rugpjūčio 4 d.

Stovyklautojų amžius: nuo 9 iki 15 m.

Stovyklos kaina nuo 2017 04 10 (imtinai) – 249 Eur/asm.

Jaunieji raiteliai gyvens Pakruojo dvaro viešbučio malūnininko name esančiuose šeimyniniuose kambariuose. Maitinimas 4 kartus per dieną. (Prašome iš anksto pranešti, jei vaiko organizmas netoleruoja tam tikrų maisto produktų). Stovykloje bus jojama Trakėnų ir Žemaitukų veislės žirgais. Stovyklos dalyviai bus suskirstyti į nedideles grupes, kurių kiekviena turės tiesiogiai atsakingą vadovą ir trenerį. Stovyklautojams būtina turėti medicinos pažymą (forma 027-1a). Būtina turėti draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Pakruojo dvare vykstančios programos ir teikiamos paslaugos yra puiki pramoga ir poilsis vaikams, turiningai praleidžiant laiką.

Daugiau informacijos apie stovyklą el. paštu: hotel@pilys-dvarai.lt arba telefonu: +37065749700