Mėnesio Dvariškas pasiūlymas

Šeimos poilsis pažįstant dvaro amatus

Pirma diena:

Nuo 14 val. lauksime jūsų atvykstant į jaukųjį Pakruojo dvaro Malūnininko namo viešbutį. Suaugusiuosius, pagal seną dvarišką tradiciją, pasitiksime su unikaliu, visą kūna sušildisiančiu barono fon Ropo žolelių gėrimu, kad viešnagė nusisektų. Apgyvendinsime jaukiame šeimyniniame numeryje.

Įsikūrus, pailsėjus po kelionės, apsipratus, kviečiame visą šeimyną leistis į nepaprastą kelionę takais po vieną iš didžiausių Lietuvoje dvarą bei atrasti jo grožį ir galybę, kartu aplankant dvaro ūkį bei legendomis apipintą Meilės salą.

Po pasivaikščiojimo, jūsų lauks pasirinktas amatininkas*, kuris atskleis savo kūrybos paslaptis ir subtilybes, pamokins lieti žvakes/velti vilną/austi. Naujos patirtys ir žinios išliks ilgam!

Po tokios smagios dienos - visas dvaras Jums dėkos!

Antra diena:

9:00-10:30 val. Svetingosios dvaro gaspadinės jus pavaišins sočiais ir gardžiais pusryčiais su kvapnia kava ar dvaro Aptiekariaus arbata, kad jėgų užtektų dar tik prasidedančiai nepaprastai įdomiai dvariškai dienai!

12:00 val. Dvaras ima atgimti ir nuo Centrinių rūmų Tijūnas jau kviečia visus, didelius ir mažus, rinktis ir pradėti dvarišką dieną.

Dalyvavimas Gyvajame muziejuje Jūsų šeimą nukels į XIX a. pabaigą, kai dvaras klestėjo, apie Baroną ir jo šeimą toli garsas ėjo! Visos dienos programa leis ne tik pamatyti, pajausti, užuosti, paragauti, tačiau ir patirti, paliesti, atrasti. Nesvarbu žiema ar vasara jūs iš naujo atrasite senuosius amatus, jų subtilybes, aplankysite senąjį dvaro bravorą, kur visus pasitiks Žaldokas, vienintelį Lietuvoje baudžiavos laikų bausmių muziejų, baronaitė pakvies pasižvalgyti po didingus dvaro rūmus, o kur dar kitos mylistų laukiančios dvariškos pramogos...

Nepaprasta dvariška diena prabėgs greitai, tačiau atradimai nepaliks jūsų minčių ir širdžių dar labai ilgai!

Su šiuo pasiūlymu Jums priklauso:

  • Nakvynė 3 asm. (2 suaugę + 1 vaikas);
  • 1 val. individualus užsiėmimas su amatininku (bitininke, vilnos velėja ar audėja);
  •  3 bilietai į Gyvąjį muziejų.

* amatininko pasirinkimą būtina suderinti išankstinės registracijos metu.

 

Kaina:  99 EUR dviems asmenims (įprasta kaina 181 EUR).

 

Papildomos ekskursijos, SPA procedūros ir pramogos pagal išankstinį susitarimą.

Pasiūlymas galioja nuo 2017 01 25  iki 2017 02 28

Būtina išankstinė registarcija el. paštu: hotel@pilys-dvarai.lt arba telefonu +370 657 49700