Kostiuminė

Elegantiška suknelė, subtilūs papuošalai, šilkinės pirštinaitės ir nuo saulės saugantis nėriniuotas skėtukas... Pasitempti įpareigojantis juodas frakas, dailus cilindras ir žaisminga lazdelė...

 

Puošni dvaro kostiuminė kviečia bent jau kelioms minutėms nusikelti į senus laikus, pajusti anų laikų grožį, eleganciją ir istorinę dvasią. Pasidabinę dvariškais kostiumais ar jų atributais galite:

  • Pasidaryti nepamirštamą fotosesiją Kostiuminėje ar dvaro teritorijoje,
  • Pasidabinus su baronaite Aleksandrina keliauti į teatralizuotą ekskursiją po dvarą ir slapčiausias jo kerteles. 

 

Apsilankymas su gidu

 

Vieno karto užėjės – nebenor ni išeit...

Galite Kostiuminę aplankyti ir su gidu. Jei norėsite persirengti – duos naudingų patarimų ir pavers Jus tikra to meto dama ar tikru to meto džentelmenu, papasakos apie baronų von der Roppų gyvenimo subtilybes ir rengimosi įpročius.

Pasidabinti galima ir kostiumų atributais, kurie taip pat leis pasijusti laiko valdovu ar valdove, o gidas padės pasirinkti Jums labiausiai tinkančius ir patinkančius, negailėdamas pažerti įdomių faktų apie vieną ar kitą atributą.

 

Fotosesija

 

Pasidarys tikro dvariško senovinė nuotrauko i vės pamanės, ka to gyvenė tais laikės!

 „Ošiantis šimtametis parkas, didingai stovintys amžius skaičiuojantys dvaro pastatai, šiugždančios elegantiškos damų suknelės ir džentelmenams solidumo teikiantys frakai... Jūsų rankoje – žėrinti delninukė, o nuo saulės saugo daili skrybėlaitė ir  nėriniuotas skėtukas. Jums už parankės – saulėje blizgančiu juodu cilindru pasidabinęs Jūsų džentelmenas...“

Tai – tik ištrauka iš galimos Jūsų dvariškos fotosesijos aprašo, kurią galite susikurti bet kokia proga. Gimtadienis, jubiliejus, vestuvių metinės, vardadienis ar kita Jums svarbi gyvenimo akimirka gali būti ypatingai įamžinta dvariškose nuotraukose.

Bent kelioms valandoms tapkite dvaro valdovais!

Pasidabinti dvariškais kostiumais ar jų atributais galite ir šių programų metu: