Joninių nakties naktigonė su nakvyne

Vasaros naktys dvare – ypatingos, o Joninių naktis – išvis nepaprasta! O kas tą naktį gali būti nuostabiau už buvimą su žirgais nusileidus saulei prie laužo su muzika ir pasakojimais visą naktį?

Naktigonė – senas lietuvių paprotys ir kartu populiari dvaro vasaros tradicija, kai naktį prie laužo ne tik ganomi arkliai, tačiau drauge dainuojamos dainos, šokama bei mėgaujamasi nakties grožiu. O čia dar – Joninių naktis, trumpiausia metuose, kai dedasi visokie dyvai...

Visiems mylintiems žirgus, norintiems išsivaduoti iš kasdienės rutinos, išsiilgusiems naujų potyrių ir gamtos artumo - siūlome sudalyvauti naktiniame vasaros nuotykyje, kurį atsiminsite dar ilgai!

Tą nepaprastą naktigonės naktį Jūsų laukia: nakties gaiva ir paslaptis, raibuliuojančios upės Kruojos krantas, šalia besiganantys legendiniai žirgai žemaitukai, liepsnojantis laužas, gardūs dvariški užkandžiai, smagi, gyvai atliekama akordeono muzika, tikri nakties pasakojimai, gera kompanija, istorija dvelkianti dvaro aplinka...

Žinotina, kad senais laikais ganiava vykdavo pakaitomis: kol vieni miegodavo, ganydavo kiti, tačiau Jums nereikės miegoti pakaitomis, nes trumpiausią metų naktį tiesiog nebus kada! Bet jei visgi norėsis šiltų patalų – siūlome jaukią nakvynę su pusryčiais Malūnininko namo viešbutyje. Įsimintinas laikas garantuotas, nes Jūsų laukia:

 

Žirgai ir jų naktigonė,

Liepsnojantis laužas;

Nuotaikingos akordeonu grojamos melodijos;

Tikri, iš paties dvaro prižiūrėtojo Broniaus lūpų nakties pasakojimai;

Gardūs lietuviški užkandžiai;

Nakvynė jaukiame Malūnininko namo viešbutyje;

Gardūs pusryčiai.

 

Jei su nostalgija prisimenate naktigones, kuriose dalyvaudavote vaikystėje, o gal apie jas girdėjote tik iš tėvų ar senelių pasakojimų, nepraleiskite geros progos vienoje jų sudalyvauti ir patys!

Pradžia: atvykimas į viešbutį nuo 14 val., o naktigonė prasideda - 22 val. 

Kaina: 95 EUR.

 

JONINIŲ NAKTIES NAKTIGONĖ SU NAKVYNE MALŪNININKO NAMO VIEŠBUTYJE IR BILIETAIS Į GYVOJO MUZIEJAUS PROGRAMĄ

.

Ypatingai Joninių nakčiai, kad ją atsimintumėte dar ilgai!

Po įsimintinos nakties gamtoje prie laužo su žirgais, pasakojimais, dainomis, užkandžiais ir smagia muzika, pakviesime ne tik pailsėti ant Kruojos kranto rymančiame Malūnininko namo viešbutyje, tačiau išsimiegojus, po pusryčių, nuo 11:30 val. sudalyvauti ir tikro XIX a. gyvenimo dienoje didžiausiame Lietuvos dvare! Ten susitiksite su pačiu Baronu, Baronaitėmis, amatininkais, gėrėsitės žirgų pasirodymais, ekspozicijomis, muziejais, spektakliais, koncertu... Diena, kupina įspūdžių bėgte prabėgs, tačiau priiminimai liks labai ilgam!

 

Įsimintinas laikas garantuotas, nes Jūsų laukia:

Žirgai ir jų naktigonė,

Liepsnojantis laužas;

Nuotaikingos akordeonu grojamos melodijos;

Tikri, iš paties dvaro prižiūrėtojo Broniaus lūpų nakties pasakojimai;

Gardūs lietuviški užkandžiai;

Nakvynė jaukiame Malūnininko namo viešbutyje;

Gardūs pusryčiai;

Šeštadieninė visos dienos Gyvojo muziejaus programa.

 

Pradžia: atvykimas į viešbutį nuo 14 val., naktigonė prasideda 22 val., Gyvojo muziejaus programa - šeštadienį nuo 11:30 val. 

Kaina: 110 EUR. 

 

Pasinerkite į nepaprastą dvaro gyvenimą, nes tik čia praeitis tampa realybe!

 

Paskubėkite susisiekti el. paštu: hotel@pilys-dvarai.lt arba telefonu +370 657 49700 ir rezervuoti, nes kiekis ribotas!

Jei norite sudalyvauti naktigonėje be nakvynės, bilietus galite įsigyti čia: https://tickets.paysera.com/lt/event/joniniu-nakties-naktigone

Jei norite sudalyvauti tik Gyvojo muziejaus programoje, bilietus rasite čia: https://tickets.paysera.com/lt/event/pakruojo-dvaro-gyvasis-muziejus-06-24