Events calendar

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

May 3 d. schedule

(en) GYVASIS MUZIEJUS

Kiekvieną šeštadienį kviečiame jus apsilankyti Pakruojo dvare, kur Gyvojo muziejaus metu turėsite galimybę grįžti šimtą metų atgal ir tapti tikrais dvariškiais, išbandyti dvaro gyvenimą, prisiliesti prie kiekvienos jo akimirkos ir nesvarbu už lango žiema ar vasara – dvaro gyvenimas verda visus metus.

Čia Jūsų lauks gausybė įdomių dalykų: pamatyti, išgirsti, paliesti, užuosti ir net paragauti. Būdami Gyvojo muziejaus dalyviais pasijusite kaip gyvendami prieš šimtą metų, prieš akis iškils dvaro ūkio darbai, kumečių ir dvaro valdovų kasdienybė, stebins žirgų pasirodymas, parfumerio Žako kvapų pasaulis, nuotaiką kels linksmas ir įtraukiantis aludario pasakojimas ir vaišės, stebins kalvio meistriškumas, o odą šiurpins vaizdai baudžiavos laikų Bausmių muziejuje. Viso to dar tikrai nematėte ir nepatyrėte! Nepraleiskite progos įsimintinai praleisti savaitgalį!

Pramogą ar užsiėmimą čia ras ir mažas, ir paūgėjęs, ir jau visai subrendęs lankytojas. Todėl laukiam visų ponų, damų, mažųjų ponaičių ir panelyčių. Po vieną, po du, su visu dideliu šeimynos ar draugų pulku.

Programos kaina 1 asm. visai dienai - 12 eurų. Vaikams, moksleiviams, studentams ir senjorams – 10 eurų.

IŠANKSTINIUS BILIETUS GALITE ĮSIGYTI ČIA

Renginio dieną bilietai kainuoja brangiau.

Pageidaujantys gali užsisakyti nakvynę Pakruojo dvaro viešbutyje „Stadala“ ar šventę restorane „Traktierius“arba dvaro rūmuose.

(en) Kaina 1 asm. - € 12.00. Moksleiviams, studentams ir senjorams - € 8.00. Vaikai iki 4 metų amžiaus įleidžiami nemokamai. RENGINIO METU BILIETAI BRANGESNI