Įmantriosios gastronomijos, aludarių ir muzikos festivalis “Bumbulinės” – jau rugsėjo 14-16 dienomis.

Pakruojo dvaro Baronas vėl kviečia visus į didžiulę rudens šventę – įmantriosios gastronomijos, aludarių bei muzikos festivalį – Bumbulines.

Net tris dienas čia varžysis geriausi virėjai ir maisto žinovai iš viso svieto, kurie kvies pasinerti į gurmanišką ugnies gastronomijos kelionę.  Joje persipins lietuviškos, argentinietiškos, ispaniškos ir žydiškos mėsos ruošimo tradicijos. Ant laužo keps bebrai, stirnos, jaučiai, o kantriausiųjų lauks žemėje visa parą kepta aviena.

 Šalia ugnies gastronomų savo inovatyviausius kūrinius pristatys įdomiausi šalies ir užsienio kraftinio alaus meistrai, o juos nurungti bandys tradicinę aludarystę saugantys bravorai. Bumbulinių festivalyje bus galima paragauti daugiau nei 50 pavadinimų alaus  iš Lietuvos, Latvijos ir Belgijos. Savo naujausius kūrinius pristatys  tokie išskirtiniai bravorai kaip „Sakiškės“,  „Dundulis“  „Black light brewing", “De Halve Mann”, “Boon”, “Silly”, “Musketeers”, “Dupont” ir kiti.

Gražiųjų damų šias metais lauks naujiena - „salle des desserts“, kur, skambant gyvai klasikinei muzikai ir skaitomai poezijai, bus galima pasimėgauti įmantriausiais desertais ir geriausia kava.  

Susirinkusius gurmanus lepins ne tik šefai ir aludariai, bet ir tradicinė Europos alaus festivalių orkestrinė muzika bei didžiosios orkestrų lenktynės su daugiau nei 300 muzikantų, kurie atliks populiariausius šlagerius. 

Festivalio metu vyks ir Bumbulų bei aristokratiškos pramogos: rankų lenkimas, giros kėlimas, žąsų lenktynės, žmonų nešimas, šachmatų simultanas, kroketas, žirgų lenktynės.  Dvare veiks ir Bumbuliukų kiemas, kuriame įvairūs užsiėmimai, spektakliai ir pramogos vaikams.

Bilietai jau prekyboje.

Call Uždaryti
Klausimai? Palikite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime!
Arba skambinkite mums jau dabar!
+370 686 65 055